• Malatya-4 °C
  • Ankara0 °C
  • İzmir7 °C
  • İstanbul7 °C
  • Elazığ-5 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Polisiye Olaylar
13 Eylül 2019 Cuma Saat 13:01

Polisiye Olaylar

RESMİ EVRAK SAHTELEME, TEDAVÜLE SÜRME VE SAHTEKARLIKLA PARA TEMİNİ

Polis Basın Subaylığı’ndan alınan bilgiye göre 2019 yılı Nisan ayı içerisinde, Girne’de, M.Ö., A.E. ve E.B.C.’nin, yurt dışında bulunan bir şahsa ait aracın devir forması üzerinde söz konusu şahsın imzasını sahneledikten sonra konu aracı Lefkoşa’da faaliyet gösteren bir araba galerisine 20.000 TL karşılığında satmak suretiyle sahtekarlıkla para temin ettikleri tespit edildi.

M.Ö. ve A.E. tutuklanmış olup, E.B.C. aranmakta olup, soruşturmaları devam ediyor.

KANUNSUZ UYUŞTURUCU MADDE TASARRUFU

Polis Basın Subaylığı’ndan alınan bilgiye göre dün, 12:00 sıralarında, Gazimağusa’da, H.S., H.G. ve Ş.D ’nin kalmakta olduğu otel odasında Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan aramada, 8 gram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ve içerisinde sentetik cannabonoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan ucu yanık 3 adet sarma sigara bulunarak emare olarak alındı.

Bahse konu şahıslar tutuklanmış olup soruşturmaları devam ediyor.

Polis Basın Subaylığı’ndan alınan bilgiye göre dün saat 18:00 sıralarında, Gazimağusa’da, T.J.K.’nin tasarrufunda yaklaşık 3 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alındı.

Bahse konu şahıs tutuklandı.

Soruşturması devam ediyor.

DÜKKAN AÇMA VE HIRSIZLIK

Polis Basın Subaylığı’ndan alınan bilgiye göre 09-10.09.2019 tarihleri, 02:15-06:15 saatleri arasında, Lefkoşa da faaliyet gösteren Jumbo Bazaar isimli iş yeri içerisinden O.K., D.A.A. ve J.A.’nın, iki ayrı derneğe ait bağış kutularını kırmak suretiyle hasara uğrattıktan sonra içerilerinde bulunan miktarı tespit edilemeyen bozuk paralar ile 1 adet valiz, 2 adet el çantası, 18 adet tişört, 5 adet şort, 1 adet müzik kutusu,1 adet power bank,1 adet kulaklık, 18 adet sigara, muhtelif markalarda 50 paket sigarayı çaldıkları tespit edildi.

Bahse konu şahıslar tutuklandı.

Soruşturma devam ediyor.

Bu haber toplam 1069 defa okunmuştur
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜLKE GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Kıbrıs İnternet Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım & Tasarım : Doğru Ajans