• Malatya-4 °C
  • Ankara0 °C
  • İzmir7 °C
  • İstanbul7 °C
  • Elazığ-5 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Aydın:işletme İzin Sahipleri Yasalara Uymalı
08 Ocak 2019 Salı Saat 17:09

Aydın:işletme İzin Sahipleri Yasalara Uymalı

A işletme iznine aykırı davrandığı tespit edilen işletmeciler için işletme izni iptaline kadar gidebilecek cezai yaptırımlar uygulanmaya başladı. Trafik Dairesi Müdürü Ahmet Aydın yaptığı yazılı açıklamada, sektör temsilcileri ile

A işletme iznine aykırı davrandığı tespit edilen işletmeciler için işletme izni iptaline kadar gidebilecek cezai yaptırımlar uygulanmaya başladı.

Trafik Dairesi Müdürü Ahmet Aydın yaptığı yazılı açıklamada, sektör temsilcileri ile alınan kararlar ve varılan mutabakat çerçevesinde 1 Ocak 2019 tarihinden geçerli olmak üzere sektör disiplini ve düzenin hakkaniyetli yürütülmesi amacı ile bir dizi tedbir uygulama kararı alındığını belirtti.

Anılan tarihten itibaren yapılacak denetimlerde “A işletme iznine hilaf tespit edilen” işletmeciler için işletme izni iptaline kadar gidebilecek cezai yaptırımlar uygulanmaya başlanacağını dile getiren Aydın, tüm işletme izin sahiplerinin mevcut yasalara ve kurallara uyma konusunda gerekli hassasiyeti göstermelerini bir kere daha hatırlattı.

Bu haber toplam 14 defa okunmuştur
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜLKE GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Kıbrıs İnternet Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım & Tasarım : Doğru Ajans