• Malatya-4 °C
  • Ankara0 °C
  • İzmir7 °C
  • İstanbul7 °C
  • Elazığ-5 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Zor Sınav
12 Ekim 2017 Perşembe Saat 09:23

Zor Sınav

Bu yıl 4. Kez gerçekleştirilecek olan, Magich Touch Afrodisia Cyprus Rally Raid 2017 yarışması Perşembe günü Magich Touch Girne önünde saat 17:30’da start alıyor, 25 aracın kayıt yaptırdığı yarışmada 16 araç Ralli Kategorisinde, 9 a

Bu yıl 4. Kez gerçekleştirilecek olan, Magich Touch Afrodisia Cyprus Rally Raid 2017 yarışması Perşembe günü Magich Touch Girne önünde saat 17:30’da start alıyor, 25 aracın kayıt yaptırdığı yarışmada 16 araç Ralli Kategorisinde, 9 araç ise Raid kategorisinde mücadele edecek.

Gerek Etap uzunlukları, gerekse zaman yönünden Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin en büyük ve en uzun motorsporları organizasyonu olan Magic Touch Afrodisia Cyprus Rally Raid 2017, Perşembe gün verilecek startın ardından ekipler Lapta gençlik kampında kamp yapacak ve Cuma sabahın ilk saatlerinde önce Kara Kale, ardından Nehir Ova ve son olarak Kış Yarı etabını geçip Cuma akşam tekrardan Lapta gençlik kampında kamp yapacaklar. Cuma günün ilk ve ikinci özel etabının ardından saat 10:30’dan yaklaşık olarak saat 14:30’a kadar ekipler Girne Boğazı Mardo cafe yanında servis alacaklar.

Cumartesi gün sırası ile Sur, Kralın Toprakları ve Yüksek Bahçe Özel Etapları geçilecek, Sur etabı ardından Akdeniz köy girişinde, Kralın Toprakları etabı ardından ise Güzelyurt Festival alanı park yerinde servis alınacak. Yine Cumartesi gün ekte krokisi bulunan alanlarda Seyirci Parkurları düzenlenecek.

Saat 12:00’da Kralın Topraklarını izlemek isteyen izleyiciler Akdeniz köyü yolu üzerinde, saat 15:00’da Yüsek Bahçe etabını izlemek isteyen izleyiciler ise ODTÜ kampüs girişi yanından seyirci noktalarına ulaşabilecekler.

Pazar gün %50 Yol notu %50 ise Koordinat ile geçilecek olan ve yarışmanın son etabı olan Magich Touch Ejderha Kayası Etabı ise sabah saat 08:53’te start alıp öğlen saatlerinde sonlacak. Ejderha Kayası Etabı içerisinde bulunan seyirci noktasını izlemek isteyen izleyiciler saat 08:53’te Kormacit – Sadrazamköy yolu üzerinden ulaşabilecekler. Yarışma bölümü öğlene doğru sonlanacak yarışmada ödül töreni ise akşam saat 17:30’da Magic Touch Girne önünde yapılacak.

Bu haber toplam 41 defa okunmuştur
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÜLKE GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Kıbrıs İnternet Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım & Tasarım : Doğru Ajans